Kladionica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mlade reprezentacije

Go down

Mlade reprezentacije Empty Mlade reprezentacije

Postaj  amati sri svi 26, 2010 3:35 pm

Evo za sutra imam jedan lijepi double koji cu odigrat

Spanjolska-Turska under17 polufinale

Spanjolci u sjajnom nizu pobjeda i s impresivnom igrom ruse sve pred sobom,s lakocom su svladali jake reprezentacije Svicarske i Portugala, te malo teze vrlo jaku Francusku koja takodjer igrau polufinalu dosli su do polufinala sa stilom i ocekujem da sutra nakantaju turke

za one hrabrije hendikpe na Spanjolsku je isto vrlo izgledan al posto je to polufinale 1,5 kvota na pobjedu je za mene dosta

Turska je u katastrofalnoj formi, gubili su od norveske i remizirali s Cesima, a te dvije reprezentacije su po meni slabije od Turske i mislim da to dovoljno govori o njihovoj trenutnoj formi

Ne bi trebalo bit problema za sjajnu Spanjolsku za koju ocekujem da ce osvojit ovo prvenstvo

Austrija-Srbija under 19

kvota 2,10, a do sutra ce vjerojatno pasti na 2 je veliki poklon kladionica

Srbija u zadnjoj utakmici svladala Dansku 3:2, a Danska je ipak klasa iznad Austrije, Srbi su se malo mucili u zadnje vrijeme al pokazali su karakter protiv Danske i ocekujem glatku pobjedu u ovom susretu, 3 gola protiv Danske su dobar znak da se ultra-ofenzivna momcad Srbije vratila navikama zabijanja

Austrija je osrednja reprezentacija koja je imala vise srece neg pameti u zadnje vrijeme, zadnju utakmicu izgubili od Svicarske 3:2, al treba napomenut da je Svicarska u losoj formi i da je dosla na noge Austriji s nizom od 4 utakmice bez pobjede u pripremama, mislim da klasu slabija repka Austrije nece radit probleme Srbiji i da ce Srbija to dobit

kvota je predobra da se ne uzme

sretno svima

Very Happy

amati

Broj postova : 12
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

Mlade reprezentacije Empty Re: Mlade reprezentacije

Postaj  amati pet svi 28, 2010 2:19 am

Spanjolska dobila, prosao i hendikep

Srbi Evil or Very Mad

amati

Broj postova : 12
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.