Kladionica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skupina A::

+2
ivan-x
marsovacc
6 posters

Go down

Skupina A:: Empty Skupina A::

Postaj  marsovacc pon svi 31, 2010 11:33 pm

Francuska
Urugvaj
Meksiko
JAR

1.kolo
Francuska-Meksiko
Urugvaj-JAR

2.kolo
JAR-Urugvaj
Francuska-Meksiko

3.kolo
Francuska-JAR
Meksiko-Urugvaj

marsovacc

Broj postova : 93
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty A Grupa

Postaj  ivan-x uto lip 01, 2010 10:01 am

Ždrijeb grupe A
Skupina A:: Agrupazdrijeb_f30c5

South Africa

Skupina A:: Agrupasouthafrica_4420a

Vratari: Itumeleng Khune (Kaizer Chiefs), Moeneeb Josephs (Orlando Pirates), Shu-Aib Walters (Maritzburg United), Rowen Fernandez (Arminia Bielefeld)

Braniči: Matthew Booth (Mamelodi Sundowns), Siboniso Gaxa (Mamelodi Sundowns), Innocent Mdledle (Mamelodi Sundowns), Bongani Khumalo (SuperSport United), Tsepo Masilela (Maccabi Haifa), Aaron Mokoena (Portsmouth), Bryce Moon (PAOK), Anele Ngcongca (Racing Genk), Siyabonga Sangweni (Golden Arrows), Lucas Thwala (Orlando Pirates)

Vezni red: Surprise Moriri (Mamelodi Sundowns), Franklin Cale (Mamelodi Sundowns), Lance Davids (Ajax Cape Town), Kagisho Dikgacoi (Fulham), Andile Jali (Orlando Pirates), Teko Modise (Orlando Pirates), Reneilwe Letsholonyane (Kaizer Chiefs), Siphiwe Tshabalala (Kaizer Chiefs), Thanduyise Khuboni (Golden Arrows), Steven Pienaar (Everton), MacBeth Sibaya (Rubin Kazan)

Napadači: Benni McCarthy (West Ham), Katlego Mphela (Mamelodi Sundowns), Siyabonga Nomvethe (Moroka Swallows), Bernard Parker (FC Twente)

Kvalifikacije - direktan plasman kao domaćin
Prijateljske - pripremne utakmice


Mexico

Skupina A:: Agrupamexico_6175f

Vratari: Oscar Perez (Chiapas), Guillermo Ochoa (America), Luis Ernesto Michel (Guadalajara)

Braniči: Rafael Marquez (Barcelona), Ricardo Osorio (Stuttgart), Francisco Rodriguez, Carlos Salcido (both PSV Eindhoven), Hector Moreno (AZ Alkmaar), Paul Aguilar (Pachuca), Efrain Juarez (Pumas UNAM), Jonny Magallon (Guadalajara), Jorge Torres Nilo (Atlas)

Vezni red: Andres Guardado (Deportivo La Coruna), Jonathan dos Santos (Barcelona), Gerardo Torrado (Cruz Azul), Israel Castro (Pumas UNAM), Giovani dos Santos (Galatasaray, on loan from Tottenham)

Napadači: Pablo Barrera (Pumas UNAM), Adolfo Bautista, Alberto Medina (both Guadalajara), Cuauhtemoc Blanco (Veracruz), Carlos Vela (Arsenal), Javier Hernandez (Manchester United), Guillermo Franco (West Ham).

Kvalifikacije
Prijateljske - pripremne utakmice

Uruguay

Skupina A:: Agrupauruguay_fd10e

Vratari: Fernando Muslera (Lazio/Italy), Juan-Guillermo Castillo (Deportivo Cali/Colombia), Martin Silva (Defensor Sporting)

Braniči: Diego Lugano (Fenerbahce/Turkey), Diego Godin (Villarreal/Spain), Andres Scotti (Colo Colo/Chile), Jorge Fucile (Porto/Portugal), Martin Caceres (Juventus/Italy), Mauricio Victorino (Universidad de Chile/Chile), Maximiliano Pereira (Benfica/Portugal)

Vezni red: Walter Gargano (Napoli/Italy), Egidio Arevalo-Rios (Penarol), Sebastian Eguren (AIK Stockholm/Sweden), Diego Perez (Monaco/France), Alvaro Pereira (Porto/Portugal), Alvaro Fernandez (Universidad de Chile/Chile), Jorge Rodriguez (River Plate/Argentina), Alvaro Gonzalez (Nacional), Ignacio Gonzalez (Valencia/Spain), Nicolas Lodeiro (Ajax/Netherlands)

Napadači: Sebastian Fernandez (Banfield/Argentina), Luis Suarez (Ajax/Netherlands), Diego Forlan (Atletico Madrid/Spain), Sebastian Abreu (Botafogo/Brazil), Edinson Cavani (Palermo/Italy), Jorge Martinez (Catania/Italy)

Kvalifikacije
Prijateljske - pripremne utakmice

France

Skupina A:: Agrupafrance_0d981

Vratari: Hugo Lloris (Lyon), Steve Mandanda (Marseille), Cedric Carrasso (Bordeaux)

Braniči: William Gallas (Arsenal), Eric Abidal (Barcelona), Bakary Sagna (Arsenal), Patrice Evra (Manchester United), Gael Clichy (Arsenal), Marc Planus (Bordeaux), Anthony Reveillere (Lyon), Sebastien Squillaci (Sevilla)

Vezni red: Abou Diaby (Arsenal), Alou Diarra (Bordeaux), Yoann Gourcuff (Bordeaux), Florent Malouda (Chelsea), Jeremy Toulalan (Lyon)

Napadači: Nicolas Anelka (Chelsea), Djibril Cisse (Panathinaikos), Andre-Pierre Gignac (Toulouse), Sidney Govou (Lyon), Thierry Henry (Barcelona), Franck Ribery (Bayern Munich), Mathieu Valbuena (Marseille)

Kvalifikacije
Prijateljske - pripremne utakmice
ivan-x
ivan-x

Broj postova : 101
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  Vuk uto lip 01, 2010 10:32 pm

Francuska prolazi a ostali ce voditi zestoku borbu.Ne ocekujem puno golova u ovoj grupi,igracu vecinu meceva 0-2,iako sa ozbiljnijim kladjenjem pocinjem tek nakon sto odgledam sve utakmice prvog kola.
Vuk
Vuk

Broj postova : 135
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  mesar# pet lip 04, 2010 2:24 pm

Ja ovde stavljan duel da je Meksiko bolji od Francuske,gleda sam ih u nekoliko prijateljskih utakmica i stvarno odlicno igraju za razliku od Francuza koji su ocajni.

mesar#

Broj postova : 10
Join date : 20.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  marsovacc pon lip 07, 2010 8:02 pm

moj listić za 1.kolo:
JAR-meksiko oba daju DA 1,74
Urugvaj-Francuska Urugvaj DAJE 1,4
i s ta dva para još ću spojiti:
J.Koreja-Grčka 1X 1,41
ukupna kvota 3,43
ulog:4/10

evo i mog pogleda na ove parove:
JAR-Meksiko JAR me bio ugodno iznenadio na kupu konfederacija i kao domaćini vjerujem da će dat gol. Meksiko je kvalitetnija momčad po meni od JAR. al ipak su ovi domaćini i očekujem da će bit golova s obje strane. sad se sigurno pitate zar nije bolje onda odigrad 2,5+ e pa mene je strah da bi mogo bit konačni rez. 1:1 tako da s oba daju je i to pokriveno.
urugvaj-francuska jednostavno ekipa koja ima u napadu forlana i suareza(ajax) će dat ovim papcima bar 1 gol.zašto ovdje ne igram oba daju. sjetite se samo 2002 i poraza francuza u 1.kolu od 1:0 protiv senegala
J.Koreja-Grčka j.koreja je po meni puno kvalitetnija momčad tu sam čak mislio odigrat i čistu jedninicu al znamo da se grci odlično brane pa sam to pokrio s 1X


Zadnja promjena: marsovacc; ned lip 13, 2010 12:15 pm; ukupno mijenjano 1 put.

marsovacc

Broj postova : 93
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  Vuk pon lip 07, 2010 10:21 pm

marsovacc je napisao/la:moj listić za 1.kolo:
JAR-meksiko oba daju DA 1,74
Urugvaj-Francuska Urugvaj DAJE 1,4
i s ta dva para još ću spojiti:
J.Koreja-Grčka 1X 1,41
ukupna kvota 3,43
ulog:4/10

Moja prognoza za iste parove bi trenutno bila ovakva:

Urugvaj-Francuska 0-2.Jos uvjek mislim da ce se Francuzi plasirati dalje ali ako i dalje budu ovako igrali,onda ne bi bilo nikakvo iznenadjenje ni da ih svi redom nakantaju.

JAR-Mexico isto 0-2.Domacini nece srljati a i ne igraju previse kreativno i ofanzivno,dok se Meksikanci mozda zadovolje i sa bodom.Ocekujem tvrd mec.

Juzna Koreja-Grcka x2.Grci ne igraju dobro ali ipak im dajem neku prednost na ovom mecu.
Vuk
Vuk

Broj postova : 135
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  all in čet lip 10, 2010 10:29 am

Aaaajmoooou.

Meksiko je zakon. Cool
Ovako, ta bi utakmica po svemu viđenom mogla biti under, poluvrijeme/ kraj X/2 ili čista dvojka na Meksiko. Svi pratite i ne trebam puno objašnjavat izbor...

Francuze stavljam under, oba daju i X. Pokušat ću to iskombinirat sa X/X ili gađanjem točnog rezultata (1:1 ili 0:0)... Sad ću vjerojatno masno zeznut i dobit će 3:1, ali nema veze... Urugvaj nitko ne shvaća ozbiljno, a nisu toliko loši... Kao što je kolega već rekao, trebali bi zabiti gol i vjerujem da hoće... Još ako budu mirni u obrani i ne ustrtare se, moglo bi biti svega... Dok je s druge strane Fancuska očajna dobre 3 godine i stalno se čeka da proigraju... Uz svo dužno poštovanje, najslabija karika im je trener. Igra pročitana, dva i pol maštovita igrača... Uostalom, već su pokazali da ne znaju protiv bunkera...

Vamos naši! sunny

all in

Broj postova : 25
Join date : 20.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  Antillian pet lip 11, 2010 1:02 am

Nakon što sam napokon riješio i uplatio sve tikete vezane za prolaze u skupinama,najboljeg strijelca i "favorite" kroz cijelo prvo kolo,ovo mi je prvi dnevni...

JAR-Meksiko - oba daju 1.75
Urugvaj-Francuska - oba daju 1.75

100/290

Mislim da bi obe tekme mogle završiti bar 1-1 geek

U tri susreta JAR-a i Meksika dva puta su obe ekipe dale gol,ona treća tekma je završila 4-0 za Mexico ali to je bila prijateljska tekma i to davne 93'.
Francuskoj bi nakon Koreje/Japana i Njemačke trebala danas biti treća sreća da napokon postignu gol u prvoj tekmi.
Antillian
Antillian
Admin

Broj postova : 148
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  ivan-x pet lip 11, 2010 8:32 am

Ja ću na prvu utakmicu ići s malo netradičnim načinom:

1. odigrati ću da će Mexiko izvesti početni udarac (kako je napisano na forumu to je bonton da gost izvodi početni udarac pa ću za manji ulog pokušati) @1,85 (SS)

2. Pobjeda JAR-a u 2. poluvremenu: kako dolaze informacije iz JAR-a po meni tamo još vlada totalna anarhija, na svakom koraku pljačke, u hotelima isto tako, ne bih se začudio da neki nadobudni lokalni kreten uleti Mexikancim na poluvremenu u svlačionicu i objasni im kako treba odigrati 2. poluvrijeme. Osim toga s tribina će stalno cijeli stadion trubiti kao manijaci pa iako su Mexikanci navikli na buku ovo bi trebalo i za njih biti nešto novoga a u tim situacijama pada koncentracija. Ali sve će se vidjeti popodne/večeras. Kvota od 3,15 (HL) mi je privlačna za manji ulog.

Sretan nam početak SP.
ivan-x
ivan-x

Broj postova : 101
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  all in sri lip 16, 2010 1:53 pm

all in je napisao/la:Aaaajmoooou.

Meksiko je zakon. Cool
Ovako, ta bi utakmica po svemu viđenom mogla biti under, poluvrijeme/ kraj X/2 ili čista dvojka na Meksiko. Svi pratite i ne trebam puno objašnjavat izbor...

Francuze stavljam under, oba daju i X. Pokušat ću to iskombinirat sa X/X ili gađanjem točnog rezultata (1:1 ili 0:0)... Sad ću vjerojatno masno zeznut i dobit će 3:1, ali nema veze... Urugvaj nitko ne shvaća ozbiljno, a nisu toliko loši... Kao što je kolega već rekao, trebali bi zabiti gol i vjerujem da hoće... Još ako budu mirni u obrani i ne ustrtare se, moglo bi biti svega... Dok je s druge strane Fancuska očajna dobre 3 godine i stalno se čeka da proigraju... Uz svo dužno poštovanje, najslabija karika im je trener. Igra pročitana, dva i pol maštovita igrača... Uostalom, već su pokazali da ne znaju protiv bunkera...

Vamos naši! sunny

Posralo me navijački na Meksiko. Embarassed
Barem je Francuska pogođena...

(kao i crveni karton na utakmici Urugvaja, ali mi je tu još bilo i tr 0:2 za Mehiko)

Danas i sutra je drugi krug...

JAR je nabrijan, ali se već protiv Meksika vidjelo toliko rupa i samo ih je sreća spasila... Urugvaj je prepametna i strpljiva ekipa da to ne iskoriste, barem po meni... JAR najavljuje napade po krilima zbog čega bi ček i mogli neki gol glavom uvalit... Znači dvojka, oba daju probat i početni udarac Urugvaj...

Meksiko i Francuska sutra... Još uvijek velike nade polažem u Meksiko, leže im ekipe poput Francuske i mislim da bi moglo dobro proći, makar X... Teško mi je nešto objektivnije napisati od toga... Prvo poluvrijeme X, možda čak i crveni...

all in

Broj postova : 25
Join date : 20.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  mesar# uto lip 22, 2010 6:11 pm

mesar# je napisao/la:Ja ovde stavljan duel da je Meksiko bolji od Francuske,gleda sam ih u nekoliko prijateljskih utakmica i stvarno odlicno igraju za razliku od Francuza koji su ocajni.
pogođen duel tongue

mesar#

Broj postova : 10
Join date : 20.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  Antillian uto lip 22, 2010 6:22 pm

mesar# je napisao/la:
mesar# je napisao/la:Ja ovde stavljan duel da je Meksiko bolji od Francuske,gleda sam ih u nekoliko prijateljskih utakmica i stvarno odlicno igraju za razliku od Francuza koji su ocajni.
pogođen duel tongue

Također cheers
Antillian
Antillian
Admin

Broj postova : 148
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  Vuk uto lip 22, 2010 6:37 pm

Joj Francuza,koji panjevi Razz

Bilo je malo golova u ovoj grupi,makar sam nesto pogodio.

Urugvajci bi mogli do polufinala.
Vuk
Vuk

Broj postova : 135
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

Skupina A:: Empty Re: Skupina A::

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.