Kladionica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljske 2010.

3 posters

Go down

Prijateljske 2010. Empty Prijateljske 2010.

Postaj  all in pon svi 24, 2010 1:19 am

DEM62 je napisao/la:
marsovacc je napisao/la:znači ne igra rooney
al opet bi trebali oni pobjedit u hendikepu mexico na wembleyu.
2,15 kvota na hendi

pazi šta igraš, prije par dana neko je napisao da je mexico u odličnoj formi...
Nisu još... Imaju prejebene pripreme i tempiraju se za SP... Mogao bi Jurčić malo proučiti kako se to radi, ali to je druga tema... Very Happy
Meksiko je u ovim pripremama primio točno jedan pogodak... Istina da ne zabijaju previše, ali odrađuju pripreme baš kako trebaju...
Englezi su imali jedino Egipat doma prije koja tri mjeseca i dobili su 3:1...
Neki under bi mogao proći... Englezi su favoriti, ali više će ovisiti sve o Meksiku. Nije još bilo prilike vidjeti kako se ponašaju kad im neki metak zaluta u prvim minutama pa ne dajem ruku u vatru za under, ali kojih 7/10 da će proći...
Koeficijent na Engleze je oko 1.50, vjerojatnost toga je 9/10. Onaj 1/10 stavljam na X (rekreativno-navijački)...

Argentina sutra s tri napadača, Kanada došla sa 17 igrača (ozljede i problemi s letovima)...
Portugal ne znam, ali i sa 59. postavom trebaju dobit u hendiju. I preko 3.5 gola, 8/10
Sviđa mi se i Grčka- S.Koreja under... Mislim da objašnjenje nije potrebno Very Happy

all in

Broj postova : 25
Join date : 20.05.2010

[Vrh] Go down

Prijateljske 2010. Empty Re: Prijateljske 2010.

Postaj  marsovacc pon svi 24, 2010 6:37 pm

Estonija-Hrvatska

u srijedu je na rasporedu prijateljska utakmica između estonije i hrvatske. hrvatska se dosta mučila i teško stigla do pobjede s welsom. od te utakmice još su ostali bez svih napadača luke modrića srne šimunića pletikose. znači u estoniju putujemo bez napadača.
vjerovatni sastav: Subašić, Vida, Lovren, Vučko, Čale, Dujmović, Pokrivač, Gabrić, Badelj, Pranjić, Rakitić. još ostaje golman blažević iz šibenika,jurica buljat ako se oporavi,vukojević,strinić,znači niti jedan ofenzivac
tipujem:
hendi 1:0 1X 1,44 9/10
1X 2,15 6/10
2,5 manje 7/10


Zadnja promjena: marsovacc; čet svi 27, 2010 7:17 pm; ukupno mijenjano 1 put.

marsovacc

Broj postova : 93
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

Prijateljske 2010. Empty Re: Prijateljske 2010.

Postaj  all in uto svi 25, 2010 2:33 pm

all in je napisao/la:
DEM62 je napisao/la:
marsovacc je napisao/la:znači ne igra rooney
al opet bi trebali oni pobjedit u hendikepu mexico na wembleyu.
2,15 kvota na hendi

pazi šta igraš, prije par dana neko je napisao da je mexico u odličnoj formi...
Nisu još... Imaju prejebene pripreme i tempiraju se za SP... Mogao bi Jurčić malo proučiti kako se to radi, ali to je druga tema... Very Happy
Meksiko je u ovim pripremama primio točno jedan pogodak... Istina da ne zabijaju previše, ali odrađuju pripreme baš kako trebaju...
Englezi su imali jedino Egipat doma prije koja tri mjeseca i dobili su 3:1...
Neki under bi mogao proći... Englezi su favoriti, ali više će ovisiti sve o Meksiku. Nije još bilo prilike vidjeti kako se ponašaju kad im neki metak zaluta u prvim minutama pa ne dajem ruku u vatru za under, ali kojih 7/10 da će proći...
Koeficijent na Engleze je oko 1.50, vjerojatnost toga je 9/10. Onaj 1/10 stavljam na X (rekreativno-navijački)...

Argentina sutra s tri napadača, Kanada došla sa 17 igrača (ozljede i problemi s letovima)...
Portugal ne znam, ali i sa 59. postavom trebaju dobit u hendiju. I preko 3.5 gola, 8/10
Sviđa mi se i Grčka- S.Koreja under... Mislim da objašnjenje nije potrebno Very Happy
Šugavi Portugal... Kiks i pol...
Meksiko dobar, ali taj metak s početka priče... Bit će solidni, Englezi su ipak drugi svijet.

Sve u svemu, preloše jučer..
Danas ide SAD, koef 2.20...

all in

Broj postova : 25
Join date : 20.05.2010

[Vrh] Go down

Prijateljske 2010. Empty Re: Prijateljske 2010.

Postaj  ivan-x uto svi 25, 2010 3:27 pm

all in je napisao/la:
all in je napisao/la:
DEM62 je napisao/la:
marsovacc je napisao/la:znači ne igra rooney
al opet bi trebali oni pobjedit u hendikepu mexico na wembleyu.
2,15 kvota na hendi

pazi šta igraš, prije par dana neko je napisao da je mexico u odličnoj formi...
Nisu još... Imaju prejebene pripreme i tempiraju se za SP... Mogao bi Jurčić malo proučiti kako se to radi, ali to je druga tema... Very Happy
Meksiko je u ovim pripremama primio točno jedan pogodak... Istina da ne zabijaju previše, ali odrađuju pripreme baš kako trebaju...
Englezi su imali jedino Egipat doma prije koja tri mjeseca i dobili su 3:1...
Neki under bi mogao proći... Englezi su favoriti, ali više će ovisiti sve o Meksiku. Nije još bilo prilike vidjeti kako se ponašaju kad im neki metak zaluta u prvim minutama pa ne dajem ruku u vatru za under, ali kojih 7/10 da će proći...
Koeficijent na Engleze je oko 1.50, vjerojatnost toga je 9/10. Onaj 1/10 stavljam na X (rekreativno-navijački)...

Argentina sutra s tri napadača, Kanada došla sa 17 igrača (ozljede i problemi s letovima)...
Portugal ne znam, ali i sa 59. postavom trebaju dobit u hendiju. I preko 3.5 gola, 8/10
Sviđa mi se i Grčka- S.Koreja under... Mislim da objašnjenje nije potrebno Very Happy
Šugavi Portugal... Kiks i pol...
Meksiko dobar, ali taj metak s početka priče... Bit će solidni, Englezi su ipak drugi svijet.

Sve u svemu, preloše jučer..
Danas ide SAD, koef 2.20...

Slažem se s tobom, također mi je SAD jedan od glavnih pickova dana i opet ću ponoviti 1/1 (dovoljno je vidjeti moju prošlu analizu Turska - Češka i sve je jasno)

GL Very Happy
ivan-x
ivan-x

Broj postova : 101
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

Prijateljske 2010. Empty Re: Prijateljske 2010.

Postaj  ivan-x sri svi 26, 2010 11:11 am

Danas mi je za oko zapela slijedeća utakmica:

Kvalifikacije za prvenstvo Evrope U-19

Grupa koja se igra u Rusiji:
U ovoj grupi je sve jasno, Italija se već kvalificirala (samo 1. iz grupe ide na finalni turnir):

1. Italija 6 bodova
2. Rusija 2 boda
3. Sj. Irska 1 bod
4. Češka 1 bod

Do sada su odigrane slijedeće utakmice:
Rusija - Češka 3:3
Rusija - Sj. Irska 2:2

Češka- Italija 0:2
Italija - Sj. Irska 3:2

Danas (15.oo h) se igraju još 2 utakmice koje ne rješavaju apsolutno ništa, može ići samo o neki "prestiž":
Češka - Sj. Irska i Rusija - Italija:

Iz priloženog se vidi da na svim utakmicama pada dosta golova i danas vidim dosta veliku šansu da utakmica između Češke i Sj. Irske završi s golom na svakoj strani.

Češka - Sj. Irska: oba daju gol @1,75 (HL) OK (3:1)
ivan-x
ivan-x

Broj postova : 101
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

Prijateljske 2010. Empty Re: Prijateljske 2010.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.