Kladionica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijedlog

3 posters

Go down

prijedlog Empty prijedlog

Postaj  marsovacc pon lip 07, 2010 10:41 am

razmišljao sam malo kako da oživimo malo ovaj forum pa sam došao na ideju da napravimo neko natjecanje tjekom svjetskog.
znači:
ja sam to zamislio ovako:
svaki dan (naravno ne mora bit baš svaki) napravi se listić ili više njih i igra se s ulogom XY/10.
ja bi sveo najviše npr da se može odigrat sveukupni ulog oko 30/zavisi koliko se ulaže po listiću.
svako bi vodio svoju statisitiku na način da bismo svaki dan profit označili zelenom ili gubitak crvenom bojom.


evo primjera:

odigramo:
L1(listić 1)
utakmica 1 1,5
utakmica 2 1,8

ulog: 4/10
profit:+6,8

oval listić je pogođen

L2
utakmica 1 1,6
utakmica 2 1,7

utakmica 3 1,8
ulog:2/10
gubitak:-2


i onda u novoj temi otvorimu svaki svoj prozor i održavamo si statistiku pomoću preuređivanja(edit) na ovaj način:
1.dan:+4,8
.
.
.
.
i tako za svaki dan redom.


šta kažete???
jel ima ko još koji prijedlog

marsovacc

Broj postova : 93
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

prijedlog Empty Re: prijedlog

Postaj  darkoplis čet lip 17, 2010 2:06 pm

Dobra ideja. No, ovo nije bilo zamišljeno ovako. Trebao se svako primiti svog područja i pomoći jedan drugome. Ideja je bila dobra. Realizaija nikakva.
darkoplis
darkoplis

Broj postova : 30
Join date : 20.05.2010

[Vrh] Go down

prijedlog Empty Re: prijedlog

Postaj  Antillian čet lip 17, 2010 3:38 pm

darkoplis je napisao/la:Dobra ideja. No, ovo nije bilo zamišljeno ovako. Trebao se svako primiti svog područja i pomoći jedan drugome. Ideja je bila dobra. Realizaija nikakva.

Opet kažem,većina nas je tu zbog liga petica,regularne sezone nba-a itd.SP je tu da eto održi te dvi-tri utakmice dnevno.

Ništa nije propalo,evo idući mjesec će hnl i polako će sve početi. Wink
Antillian
Antillian
Admin

Broj postova : 148
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

prijedlog Empty Re: prijedlog

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.