Kladionica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Argentina

Go down

Argentina Empty Argentina

Postaj  all in pet kol 06, 2010 9:31 pm

Počinje večeras. Very Happy

Sutra odmah imamo žestoki derbi Newell's Old Boysa i Estudiantesa. Šanse su definitivno podjednake. Nažalost nije bilo prijenosa prijateljskih utakmica, tako da je nemoguće sto posto odrediti favorita. Stoga ću se držati dobrog starog više od 2,5 gola po utakmici ili oba daju. Estudiantesova obrana po izvještajima nije blistava, ali s pravom analizom ću pričekati do drugog, trećeg kola.
Znači over 9/10
oba daju 9/10
1 na NOB 6/10.


Quilmes AC-Colon
Izbjeći ako je moguće. Povratnik u prvu ligu protiv osrednjeg kluba. Eventualno
prvo poluvrijeme X 6/10
pobjeda Quilmesa 4/10


Argentinos J.-Huracan
Prvaci su oslabljeni, ali Huracan ne bi trebao predstavljat problem. Ipak, treba uzeti u obzir nemogućnost klubova za spajanje dvije dobre sezone. Što više razmišljam, X mi je sve prihvatljiviji... Tako da će se to probati na sistemu.

Racing Club-CA All Boys

Racing mi se ove sezone sviđa po imenima, ali treba to vidjeti na terenu. Koeficijent na čistu pobjedu je prenizak, ali All Boysi su tek ušli u prvu i stvarno ne znam kakve su im mogućnosti. Možda probati s 3+.

Sad ako netko odluči iskombinirati to... Ja ću probati na glavni NOB i Argentinose over, na rizičniji Argentinose X, hendi na Racing i pobjedu Quilmesa.

all in

Broj postova : 25
Join date : 20.05.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.