Kladionica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

chatanje....

+14
chillout23
ajant
darkoplis
El Pipita
Red Nix
yeast¸
Vuk
DEM62
all in
Admin
marsovacc
KRE
ivan-x
Antillian
18 posters

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

chatanje.... Empty chatanje....

Postaj  Antillian ned svi 23, 2010 8:26 pm

nego,šta je nama s adminom? Very Happy
Antillian
Antillian
Admin

Broj postova : 148
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  ivan-x ned svi 23, 2010 8:29 pm

I mene muči isto pitanje Cool
ivan-x
ivan-x

Broj postova : 101
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  KRE ned svi 23, 2010 8:39 pm

j. amerike ko u prici a njega nigdi...
KRE
KRE

Broj postova : 156
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  Antillian ned svi 23, 2010 8:49 pm

KRE je napisao/la:j. amerike ko u prici a njega nigdi...

baš zato me i čudi...
Antillian
Antillian
Admin

Broj postova : 148
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  marsovacc ned svi 23, 2010 9:05 pm

jeli ko pratio hrvatsku?

marsovacc

Broj postova : 93
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  Admin pon svi 24, 2010 3:20 am

Antillian je napisao/la:nego,šta je nama s adminom? Very Happy

Tu sam Suspect
Spremam se za Černobil pa malo odsutan
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 64
Join date : 18.05.2010

https://kladionica.forumotion.net

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  KRE pon svi 24, 2010 3:47 am

Čeronbil? kakav te černobil napa? affraid lol!
KRE
KRE

Broj postova : 156
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  Admin pon svi 24, 2010 3:48 am

KRE je napisao/la:Čeronbil? kakav te černobil napa? affraid lol!

Idem u Černobil ( Pripyat ) za 20 dana. Uz put malo po Rusiji i Skandinaviji divljat cheers
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 64
Join date : 18.05.2010

https://kladionica.forumotion.net

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  KRE pon svi 24, 2010 3:51 am

toe to,dobar djir..meni je "zivotna" zelja transibirska zeljeznica i imali smo plan ucinit to cak i ove godine,al me jebu obveze pa nemogu nigdi prije 1.10 a onda ce zaladit pa bi mogli naebat...dogodine u proljeće... cheers
KRE
KRE

Broj postova : 156
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  Admin pon svi 24, 2010 3:54 am

KRE je napisao/la:toe to,dobar djir..meni je "zivotna" zelja transibirska zeljeznica i imali smo plan ucinit to cak i ove godine,al me jebu obveze pa nemogu nigdi prije 1.10 a onda ce zaladit pa bi mogli naebat...dogodine u proljeće... cheers

Bio. Vozio se. Preisforsirano. Rolling Eyes

Ajde u Iran. Doli je najbolje.
Samo se nećeš trijeznit prvih 7 dana
jerbo oni obožavaju gledat kako se stranac ubija u alkoholu Laughing Laughing
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 64
Join date : 18.05.2010

https://kladionica.forumotion.net

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  KRE pon svi 24, 2010 3:59 am

Admin je napisao/la:
KRE je napisao/la:toe to,dobar djir..meni je "zivotna" zelja transibirska zeljeznica i imali smo plan ucinit to cak i ove godine,al me jebu obveze pa nemogu nigdi prije 1.10 a onda ce zaladit pa bi mogli naebat...dogodine u proljeće... cheers

Bio. Vozio se. Preisforsirano. Rolling Eyes

Ajde u Iran. Doli je najbolje.
Samo se nećeš trijeznit prvih 7 dana
jerbo oni obožavaju gledat kako se stranac ubija u alkoholu Laughing Laughing

Hahahahaah, razmislit cu,razmislit cu... Iako mi je ovo ili Island ipak bliza opcija...A volia bi se i u Irsku vratit, bia san sad prije par miseci tjedan dana i skuzia da je to kurac.. tribalo bi uvatit misec dana slobodno i zabit se u neko selo u Athenryu i lokat s njima 24/7, tamo se bar nije problem uklopit... Very Happy
KRE
KRE

Broj postova : 156
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  KRE pon svi 24, 2010 6:41 am

Sto si izbrisa reklamu za Iran? Za onu ti je njihova turistička zajednica mogla dat doživotnu plaću?
KRE
KRE

Broj postova : 156
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  Admin pon svi 24, 2010 4:17 pm

KRE je napisao/la:Sto si izbrisa reklamu za Iran? Za onu ti je njihova turistička zajednica mogla dat doživotnu plaću?

Slučajno Suspect
Uglavnom. Kod njih je običaj da počaste stranca. Najprije se nešto pojede a onda ako si se našao u restoranu za strance u kojemu ima alkohola ( iranci su takav narod da im ne treba ograničavat alkohol jer jednostavno neće da ga piju ) dođe prva piva, pa druga, pa treća ... i onda se svi skupe , udari se priča , Ćiro ovo Ćiro ono , Ivanković ovo ono , vidi ga kako se zacrvenio i kad se uločeš najveća si faca u kvartu a njima to zabavno za popizdit Laughing Laughing
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 64
Join date : 18.05.2010

https://kladionica.forumotion.net

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  all in uto svi 25, 2010 2:36 pm

Kladi se netko na Eurosong? Very Happy
Moj prijatelj sve prati pa mi je dao par savjeta...
Rusija prolazi, Bosna i Estonija ne... Ako koga zanima, neka proba... Šteta samo što se ne mogu međusobno kombinirat prolazi jer ide po 10 od 17 država...

all in

Broj postova : 25
Join date : 20.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  KRE sri svi 26, 2010 10:40 pm

evo jedno pitanje...zanima me zasto nema vise clanova i mislite li vi da li ovo triba prosirit? isto tako,cujen da neki imaju problema sa registracijom pa mi se tako javia onaj eshil koji mi se cini ok lik...
KRE
KRE

Broj postova : 156
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  Antillian sri svi 26, 2010 10:56 pm

ja san baš priča o tome sa piramidom jer su i mene mnogi pitali za adresu.....

neznam što učiniti po tom pitanju,puno njih bi samo pratilo....

može admin staviti nas nekoliko kao extra tipere i par nas kao tipere tako da se zna ko smije pisati a tko ne(ako bi dali adresu svima) iako ne znam opet koje mi imamo koristi od tog,ja osobno bi da su tu samo oni koji stvarno pišu i muču se

sjećam se prije dok je tojesigura.com forum bio aktivan isto je bio javan i ja sam bio jedan od onih koji su tu bili samo kao "gost",sad vidim kako je onima koji su se tada stvarno mučili

isto tako npr taj forum je uništilo upravo to dopuštanje registracije,previše njih je samo kritiziralo a većina ih je stavljala one gluposti tipa "www.dojave.net" gdje kao za sms se dobiju dojave itd.....neznam što učiniti Rolling Eyes
Antillian
Antillian
Admin

Broj postova : 148
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  DEM62 sri svi 26, 2010 11:44 pm

KRE je napisao/la:evo jedno pitanje...zanima me zasto nema vise clanova i mislite li vi da li ovo triba prosirit? isto tako,cujen da neki imaju problema sa registracijom pa mi se tako javia onaj eshil koji mi se cini ok lik...

više članova nema jer smo malo tu, malo na Forumu...
ovdje nema onih koji su tamo stalno ili često: tominator, grubica, davor....
nemam ništa protiv proširenja, ali .....?
DEM62
DEM62

Broj postova : 50
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  ivan-x čet svi 27, 2010 12:06 am

Samo iz iskustva mislim da je za sada dovoljno članova, možda još par ljudi da se popune neke lige i sportovi pa da to krene. U svakom slučaju ne treba da imamo ovdje 100 posjetitelja dnevno, uvijek svatko od nas može ostaviti parove na drugom forumu bez neke analize. Jer sigurno čovjeke naljuti kad napišeš analizu na kojoj radiš par sati (traženje ovog i onog, čitanje lokalnih novina, stranica lige, stranica klubova itd) i onda nađeš na nečijem blogu svoju analizu i još za to želi novce.

Podržavam mišljenje Antillian-a (ovo boldano):
može admin staviti nas nekoliko kao extra tipere i par nas kao tipere tako da se zna ko smije pisati a tko ne(ako bi dali adresu svima) iako ne znam opet koje mi imamo koristi od tog,ja osobno bi da su tu samo oni koji stvarno pišu i muču se

scratch
ivan-x
ivan-x

Broj postova : 101
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  Vuk čet svi 27, 2010 12:17 am

Ne znam,ukoliko bi svima dopustili pristup,otislo bi se u sirinu i ne bi imali neke koristi od toga,plus bi se pojavile razne budale sa komentarima i sranjima.Ima vec takav forum preko koga smo se mi i okupili,tamo mogu svi javno da gledaju sta im je volja.Ovdje se za sad malo zezamo ali i radimo nesto,ipak je vecina liga zavrsena a te lige se najvise i prate,tako da jos nismo krenuli punim intenzitetom.Za sad je ovo dobro i sa nekih 50 clanova bi bilo sasvim dovoljno,preko 50 je i previse.Imamo mi preko 1300 citanja,na temi sa europskom kosarkom,izgleda su nam ipak neki provalili adresu,ja sam za jos tajniji forum.

Sta vi jos mislite?


Ko ce se jos kladiti na Eurosong,jeste li poslusali koju pjesmu?

Azerbejdzanska je najjaca (prvo mi se nije svidjala ali kad sam odslusao i vecinu ostalih postala mi je dobra) ali brine me scenski nastup,jer na probi je Safura (Azerbejdzanka) nosila neku mnogo ruznu haljinu,ako u njoj bude nastupala mogli bi kompromitovati sanse za pobjedu a mozda i Njemci podmite ziri,ostali po meni nemaju nikakve sanse.
Vuk
Vuk

Broj postova : 135
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  Admin čet svi 27, 2010 3:00 am

Mogu oni provaliti moj kurac kad se počne ozbiljno pratiti.
Forum će biti takav da će ga moći čitati samo članovi. Nek guštaju dok ne počnu sezone.

E sad. Tko će biti moderator nek napiše pošto mene neće biti dobrih 20 tak dana ako ne i više da održava forum Suspect
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 64
Join date : 18.05.2010

https://kladionica.forumotion.net

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  Vuk čet svi 27, 2010 4:37 am

Srecan put,pricaces nam kako je bilo...

Kre bi bio dobar mod.
Vuk
Vuk

Broj postova : 135
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  KRE čet svi 27, 2010 7:44 am

a mogu ja bit bez problema, samo nisam bas neki informatički genije pa mi samo objasnite što tribam radit lol!
KRE
KRE

Broj postova : 156
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  DEM62 čet svi 27, 2010 9:25 am

KRE je napisao/la:a mogu ja bit bez problema, samo nisam bas neki informatički genije pa mi samo objasnite što tribam radit lol!

kloniraj dževdu pa ćeš bit genije Smile
DEM62
DEM62

Broj postova : 50
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  yeast¸ čet svi 27, 2010 10:43 am

i ja sam za to da bude što tajniji..ovo šta piramida kaže da će ga moći čitat samo članovi kad počne sezona..do tada se može registrirat dosta ljudi..al dobro, pretpostavljam da se ti "gosti" mogu lako otkloniti kada dođe vrijeme za to..

trenutno me je jedino strah da se nebi izgubio interes do početka svih liga..ipak ima još 2, 3 miseca do nekakvog početka. ja prvi sad ne forsiram s nikakvim ozbiljnijim klađenjem.

forum trenutno na životu održavaju par ljudi (svaka čast) i bilo bi dobro da ne zamre do početka sezone..
košarka i rukomet su živi, tu i tamo koji nogomet upadne..al tribali bi barem zajebancijom ga održavat..
yeast¸
yeast¸

Broj postova : 45
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  KRE ned svi 30, 2010 8:21 pm

yeast¸ je napisao/la:i ja sam za to da bude što tajniji..ovo šta piramida kaže da će ga moći čitat samo članovi kad počne sezona..do tada se može registrirat dosta ljudi..al dobro, pretpostavljam da se ti "gosti" mogu lako otkloniti kada dođe vrijeme za to..

trenutno me je jedino strah da se nebi izgubio interes do početka svih liga..ipak ima još 2, 3 miseca do nekakvog početka. ja prvi sad ne forsiram s nikakvim ozbiljnijim klađenjem.

forum trenutno na životu održavaju par ljudi (svaka čast) i bilo bi dobro da ne zamre do početka sezone..
košarka i rukomet su živi, tu i tamo koji nogomet upadne..al tribali bi barem zajebancijom ga održavat..
KRE
KRE

Broj postova : 156
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... Empty Re: chatanje....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.