Kladionica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

chatanje....

+14
chillout23
ajant
darkoplis
El Pipita
Red Nix
yeast¸
Vuk
DEM62
all in
Admin
marsovacc
KRE
ivan-x
Antillian
18 posters

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  Antillian ned lip 06, 2010 10:24 pm

Možemo slobodno ponovo otvoriti diskusiju o tome kad se vrati Admin da li trebamo dopustiti registracije svima ili ne,otvori se anketa,vidi se ko je za što i to je to.
Ja nisam ni očekivao 150 postova svaki dan a pogotovo sad kad i nema neke sportske ponude....ako ovako bude tamo kad počnu lige petice i nba sezona onda ću dati svoja mišljenja o svemu ovom.Dotad ima vremena Wink Very Happy
Antillian
Antillian
Admin

Broj postova : 148
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  KRE ned lip 06, 2010 10:43 pm

što se tiče "mog" područja, odi se do svjetskog prvenstva nema sto pisat...uglavnom su finalne serije i nema se tu sto analizirat i sto rec kad se bar 7-8 puta dogodilo da favoriti razvale u gostima po 20ak razlike pa onda puse kuci bez problema...ugl. do pocetka osmog miseca i pripremnih turnira i informacija vezanih uz otkaze i ozljede ja vas ugodno pozdravljam i nadam se da ce ovaj forum zazivit pocetkom iduce sezone... cheers
KRE
KRE

Broj postova : 156
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  marsovacc ned lip 06, 2010 10:55 pm

Antillian je napisao/la:Možemo slobodno ponovo otvoriti diskusiju o tome kad se vrati Admin da li trebamo dopustiti registracije svima ili ne,otvori se anketa,vidi se ko je za što i to je to.
Ja nisam ni očekivao 150 postova svaki dan a pogotovo sad kad i nema neke sportske ponude....ako ovako bude tamo kad počnu lige petice i nba sezona onda ću dati svoja mišljenja o svemu ovom.Dotad ima vremena Wink Very Happy

u potpunosti se slažem s tobom.
još da nadodam svakom članu bi trebala bit obveza da navrati barem svaka 2-3 dana do početka sezone da se jednostavno ne zaboravi na ovaj forum.

marsovacc

Broj postova : 93
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  Antillian pon lip 07, 2010 12:16 am

KRE je napisao/la:što se tiče "mog" područja, odi se do svjetskog prvenstva nema sto pisat...uglavnom su finalne serije i nema se tu sto analizirat i sto rec kad se bar 7-8 puta dogodilo da favoriti razvale u gostima po 20ak razlike pa onda puse kuci bez problema...ugl. do pocetka osmog miseca i pripremnih turnira i informacija vezanih uz otkaze i ozljede ja vas ugodno pozdravljam i nadam se da ce ovaj forum zazivit pocetkom iduce sezone... cheers

Pa nemoj sad otić do 8 mjeseca,bar za sp budi tu Very Happy
Antillian
Antillian
Admin

Broj postova : 148
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  KRE pon lip 07, 2010 1:49 am

Mislia san na sp u košarci krajem osmog Very Happy
a sto se tice ovog u nogometu, redovito sam se napušava na europskim i svjetskim tako da mislim da ni na ovom nece bit srice za mene, al naravno da cu pratit sto se pise geek
KRE
KRE

Broj postova : 156
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  Antillian pon lip 07, 2010 1:06 pm

Imamo 27 ljudi,nadam se svih 27 koji su uzeli neku ligu.......
Ako tih 27 budu svi pisali dnevno kad bude vrijeme prave sportske ponude,onda uopće nismo "tanki".Možemo mi i pustiti registracije slobodno a onda kasnije prije pravog posla izbaciti one koji su tu samo da pročitaju,no neznam je li itko od nas očekivao da ovaj forum procvjeta već u 6. mjesecu Rolling Eyes Wink


Zadnja promjena: Antillian; pon lip 07, 2010 9:56 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Antillian
Antillian
Admin

Broj postova : 148
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  ivan-x pon lip 07, 2010 2:15 pm

Već sam napisao pa ću ponoviti, da bi bilo malo živosti trebalo bi se uhvatiti reprezentacija za SP, onaj koji je izabrao neku ligu (npr. Njemačku neka prati Njemce, Španjolsku prati Španjolce itd.) meni su najbliži Slovaci i počinjem pratiti sve šta je u vezi Slovaka.
ivan-x
ivan-x

Broj postova : 101
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  ajant pon lip 07, 2010 7:26 pm

ja sam se bacio malo na WNBA, ali ne pišem više dok ne uđem u štos, jučer sam opet falio jedan, ali da se složit koef 2 da popravi loš dan Laughing

finale NBA je potpuno otvoreno tako da se sve svodi na pogađanje pa nema smisla, vjerovatno će forum živnut na jesen kad sve krene a narod se zaželi pravog klađenja a ne brljanja po ovom baseballu itd

ne znam kakve su bile kvote na NFL, kladio sam se samo na jednu play off utakmicu, to me isto zainteresiralo pa sam pratio onako amaterski zadnjih par sezona, mislim da se i tu da pogodit koji par kad se malo više posveti tome, ako nekog zanima (znam da je dosta ljudi počelo gledat kad je z1 prenosio) znam gdje se mogu skinuti gotovo sve utakmice od prošle sezone (ako su linkovi još živi), preporučujem Coltse i Patriotse, strašna utakmica
ajant
ajant

Broj postova : 40
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  Antillian pon lip 07, 2010 10:00 pm

Trebamo se sad svi uhvatiti SP-a,i bez velikih uloga će se svaki dan moći složiti neki listić..... Wink
Antillian
Antillian
Admin

Broj postova : 148
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  marsovacc pon lip 07, 2010 10:18 pm

šta vi kažete za mogućnost online igranja i u hrvatskim kladionicama

po meni super stvar i ja to zamišljam tako da se u poslovnicama uplačuje i isplačuje na korisnički račun lova da ne ide preko banke

marsovacc

Broj postova : 93
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  Vuk pon lip 07, 2010 10:33 pm

Antillian je napisao/la:Imamo 27 ljudi,nadam se svih 27 koji su uzeli neku ligu.......
Ako tih 27 budu svi pisali dnevno kad bude vrijeme prave sportske ponude,onda uopće nismo "tanki".Možemo mi i pustiti registracije slobodno a onda kasnije prije pravog posla izbaciti one koji su tu samo da pročitaju,no neznam je li itko od nas očekivao da ovaj forum procvjeta već u 6. mjesecu Rolling Eyes Wink

Za sad je srednje stanje,5-6 clanova nesto pise a ostali nisu previse aktivni.Ne moraju svi ni pisati svaki dan jer ni vecina liga koje su izabrali za pracenje nije aktivna...Mozda i ja odem na odmor i slicno ali tamo kad dodje 8. mjesec traba da se svi clanovi pojave i pocnu polako sa analizama,da bi recimo u septembru sve trebalo funkcionisati kao sto smo se i dogtovorili.Svima koji ne budu ni tada aktivni,uskratiti pristup forumu i to je to.
Vuk
Vuk

Broj postova : 135
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  marsovacc pon lip 07, 2010 10:34 pm

Vuk je napisao/la:
Antillian je napisao/la:Imamo 27 ljudi,nadam se svih 27 koji su uzeli neku ligu.......
Ako tih 27 budu svi pisali dnevno kad bude vrijeme prave sportske ponude,onda uopće nismo "tanki".Možemo mi i pustiti registracije slobodno a onda kasnije prije pravog posla izbaciti one koji su tu samo da pročitaju,no neznam je li itko od nas očekivao da ovaj forum procvjeta već u 6. mjesecu Rolling Eyes Wink

Za sad je srednje stanje,5-6 clanova nesto pise a ostali nisu previse aktivni.Ne moraju svi ni pisati svaki dan jer ni vecina liga koje su izabrali za pracenje nije aktivna...Mozda i ja odem na odmor i slicno ali tako kad dodje 8. mjesec traba da se svi clanovi pojave i pocnu polako sa analizama,da bi recimo u septembru sve trebalo funkcionisati kao sto smo se i dogtovorili.Svima koji ne budu ni tada aktivni,uskratiti pristup forumu i to je to.

upravo tako

marsovacc

Broj postova : 93
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  yeast¸ pon lip 07, 2010 10:34 pm

ja sam oduševljen..al ozbiljno..bilo je vrime da se to napravi!
nema zajebancije sa deviznim računima, moneybookersom, paypalom..

samo me straj da neće ispast kaos od svega toga.. Suspect
yeast¸
yeast¸

Broj postova : 45
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  marsovacc pon lip 07, 2010 10:36 pm

yeast¸ je napisao/la:ja sam oduševljen..al ozbiljno..bilo je vrime da se to napravi!
nema zajebancije sa deviznim računima, moneybookersom, paypalom..

samo me straj da neće ispast kaos od svega toga.. Suspect

bit će sigurno jebene gužve sad zbog tog.pogotovo u većim gradovima

marsovacc

Broj postova : 93
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  yeast¸ pon lip 07, 2010 10:44 pm

marsovacc je napisao/la:
bit će sigurno jebene gužve sad zbog tog.pogotovo u većim gradovima

nije meni do toga..ima fala bogu svako 5 metara poslovnica..

straj me je da to ne uvedu navrat nanos..pa da ispadne amaterski urađeno..koliko vidin to već za koji dan počinje..znači žele na brzinu povatat i svjetsko prvenstvo, ipak je to zlatna žila ove godine..
nadam se da se već dugo pripremaju za to..
yeast¸
yeast¸

Broj postova : 45
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  Antillian pon lip 07, 2010 10:46 pm

Vuk je napisao/la:
Antillian je napisao/la:Imamo 27 ljudi,nadam se svih 27 koji su uzeli neku ligu.......
Ako tih 27 budu svi pisali dnevno kad bude vrijeme prave sportske ponude,onda uopće nismo "tanki".Možemo mi i pustiti registracije slobodno a onda kasnije prije pravog posla izbaciti one koji su tu samo da pročitaju,no neznam je li itko od nas očekivao da ovaj forum procvjeta već u 6. mjesecu Rolling Eyes Wink

Za sad je srednje stanje,5-6 clanova nesto pise a ostali nisu previse aktivni.Ne moraju svi ni pisati svaki dan jer ni vecina liga koje su izabrali za pracenje nije aktivna...Mozda i ja odem na odmor i slicno ali tamo kad dodje 8. mjesec traba da se svi clanovi pojave i pocnu polako sa analizama,da bi recimo u septembru sve trebalo funkcionisati kao sto smo se i dogtovorili.Svima koji ne budu ni tada aktivni,uskratiti pristup forumu i to je to.

Glavno je da se mi koji smo tu u svemu slažemo.Dalje ćemo lako. Very Happy Wink
Antillian
Antillian
Admin

Broj postova : 148
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  chillout23 čet lip 10, 2010 10:57 pm

Tako je Very Happy
Evo me natrag Wink
Ali mislim da se pravi povratak očekuje kad starta prava stvar...tj., kad počnu lige cheers
chillout23
chillout23

Broj postova : 11
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  El Pipita ned lip 13, 2010 12:24 pm

Šta kažete da sada na svjetsko za svaku utakmicu otvorimo topic?
El Pipita
El Pipita

Broj postova : 32
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  marsovacc ned lip 13, 2010 12:27 pm

El Pipita je napisao/la:Šta kažete da sada na svjetsko za svaku utakmicu otvorimo topic?

koliko nas ima mislim da nema potrebe da je dovoljno ovako kako je dosad po skupinama al da bi smo se svi trebali uključit i pogotovo razradit šta je najbolje uzet iz svake utakmice tj.treba dobro razradu proučit

marsovacc

Broj postova : 93
Join date : 18.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  yeast¸ uto lip 15, 2010 10:33 am

di ste, šta ima? Very Happy
yeast¸
yeast¸

Broj postova : 45
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  ivan-x uto lip 15, 2010 11:19 am

Evo patim se gledajući sv. prvenstvo, jad i čemer od utakmica. Svima se stislo i samo igraju da ga ne prime. Sve igram u sitno i nema se šta analizirat dok ne prođe 1. kolo. Samo ću danas stavit nešto na Slovačku u 1. pol (na rezultat) da će dobit 1:0 i 2:0. I naravno iz zajebancije na Sj. Koreju da će dati gol i napravit crveni karton. Ipak nema povratka k velikom vođi bez borbe, sam bog zna šta ih tamo opet čeka Very Happy
ivan-x
ivan-x

Broj postova : 101
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  yeast¸ uto lip 15, 2010 11:34 am

ivan-x je napisao/la:Evo patim se gledajući sv. prvenstvo, jad i čemer od utakmica. Svima se stislo i samo igraju da ga ne prime. Sve igram u sitno i nema se šta analizirat dok ne prođe 1. kolo. Samo ću danas stavit nešto na Slovačku u 1. pol (na rezultat) da će dobit 1:0 i 2:0. I naravno iz zajebancije na Sj. Koreju da će dati gol i napravit crveni karton. Ipak nema povratka k velikom vođi bez borbe, sam bog zna šta ih tamo opet čeka Very Happy

lol!

vjerojatno po zaslugama.. 2 najgora dobiju strijeljanje.. Very Happy
yeast¸
yeast¸

Broj postova : 45
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  ivan-x uto lip 15, 2010 11:40 am

To mi je danas glavna utakmica za gledat, jedva čekam da vidim tu ludu ekipu, sigurno će trčat ko stoka, navodno su imali pripreme 3 miseca i po meni su ih svi već otpisali ali mislim da nikome neće s njima bit lako (boli njih neka stvar šta Brazilcima i Portugalcima vride noge par stotina miljuna Eura) Very Happy
ivan-x
ivan-x

Broj postova : 101
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  yeast¸ uto lip 15, 2010 11:46 am

ma definitivno...azijati su zajebani, a svi mi ih uvik podcjenjujemo.. mali žuti su taktički disciplinirani, pametno trče i ne jebu ih emocije..to su roboti..

danas potiho navijan za sjevernu koreju.. Very Happy

šta je njima na kraju s prijenosom svjetskog, jel znaš? oće imat prijenose u svojoj liberalnoj državi?
yeast¸
yeast¸

Broj postova : 45
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  ivan-x uto lip 15, 2010 11:49 am

Sloboda narodu !!!
Veliki vođa je odlučio da nema direktnih prijenosa, samo će puštat snimke u slučaju dobrih rezultata. Već su neke pohapsili (ako ih nisu i streljali) jer su gledali na Južnokorejskoj TV neke utakmice prvenstva.
ivan-x
ivan-x

Broj postova : 101
Join date : 19.05.2010

[Vrh] Go down

chatanje.... - Page 3 Empty Re: chatanje....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.